• kontakt@mojastrona.pl

Jak zdobyć certyfikat w zakresie przedłużania włosów?

Jak zdobyć certyfikat w zakresie przedłużania włosów?

Długie włosy od dawna są symbolem piękna i kobiecości w wielu kulturach. Niektóre kobiety będą płacić duże pieniądze, aby uzyskać ten wiecznie modny wygląd, jeśli nie są naturalnie obdarzone długimi, lśniącymi włosami, co sprawiło, że przedłużanie włosów stało się kwitnącym biznesem! Kobiety zapłacą od 300 do 5000 dolarów za pojedynczą usługę przedłużania włosów. Licencjonowani kosmetolodzy, którzy nauczą się jak stosować przedłużanie włosów mogą zaoferować tę lukratywną usługę swoim klientom i potencjalnie zwiększyć swoje dochody. Jeśli chcesz nauczyć się wykonywać aplikację przedłużania włosów dla klientów, musisz najpierw zdobyć licencję kosmetologa. Wybierz szkołę kosmetologii i ukończ szkolenie w ciągu zaledwie 10 miesięcy i możesz nauczyć się sztuki przedłużania włosów w mgnieniu oka. Dobra szkoła kosmetologiczna zapewni Ci praktyczne szkolenie w zakresie stosowania przedłużania włosów, gdy jesteś jeszcze studentem. Po uzyskaniu licencji kosmetologicznej będziesz musiał uzyskać certyfikat w zakresie stosowania przedłużania włosów. Większość linii produktów oferuje kursy szkoleniowe dla swoich przedłużaczy włosów, które można ukończyć w ciągu dwóch dni lub mniej.

Istnieje kilka metod aplikacji przedłużania włosów, które zostały przedstawione poniżej. Ponieważ każda metoda jest inna, konserwacja i ostateczny wygląd przedłużania włosów również się różnią. Rodzaj aplikacji przedłużania włosów, który wybierzesz dla swojej klientki, będzie oparty na jej naturalnych włosach i ogólnym wyglądzie, który chce osiągnąć.

W tym procesie, przedłużenia są łączone z włosami, aby uzyskać naturalny, długotrwały wygląd. Przedłużenia są umieszczane na małym odcinku włosów, mocowane przy użyciu specjalnego roztworu wiążącego, a następnie zamykane na miejscu przy użyciu gorącego żelazka. Metoda ta jest odpowiednia dla większości rodzajów włosów, ale należy jej unikać w przypadku włosów zbyt mocno przetworzonych.

W tym rodzaju aplikacji, przedłużenia są mocowane do naturalnych włosów za pomocą małego pierścienia, który jest zaciskany, aby ściśle trzymać się na miejscu. Przedłużenia micro loop powinny być regulowane i przesuwane w górę co 8-10 tygodni, aby nie stały się widoczne.

Przy tej aplikacji, naturalne włosy klientki są ciasno zaplatane w warkocze lub "tory". Przedłużenia są następnie przyszywane do nich za pomocą igły tkackiej. Metoda ta jest najbardziej popularna w przypadku włosów afroamerykańskich i utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

Utalentowany stylista fryzur zadba o to, aby przedłużane włosy nie wyglądały jak przedłużane włosy! Po zakończeniu aplikacji, obetniesz i ufarbujesz włosy swojej klientki tak, aby przedłużenia wtopiły się w nie bezbłędnie.

Jeśli chcesz nauczyć się stosowania przedłużania włosów, najpierw określ, w której linii produktów chcesz uzyskać certyfikat, a następnie zapytaj innych profesjonalistów kosmetycznych o ich doświadczenia. Firma, którą wybierzesz powinna oferować wysokiej jakości przedłużanie włosów i nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby stać się udanym specjalistą przedłużania włosów. Niektóre linie produktów będą nawet dać Ci materiały, które mogą pomóc w marketingu swoje usługi do nowych klientów!

Jeśli jesteś zainteresowany w szkoleniu dla nowej kariery kosmetycznej, sprawdź Salon Success Academy! Szkoła piękności została szkolenia najlepszych specjalistów kosmetycznych w Kalifornii od ponad 50 lat! Salon Success Academy oferuje praktyczne szkolenia w zakresie kosmetologii, estetyki, fryzjerstwa, manicure/pielęgnacji paznokci oraz projektowania makijażu/ MUD Makeup w swoich sześciu lokalizacjach w całym Inland Empire.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz