• kontakt@mojastrona.pl

7 Wskazówki, jak zostać fryzjerem odnoszącym sukcesy

7 Wskazówki, jak zostać fryzjerem odnoszącym sukcesy

Jeżeli chcesz zaznaczyć swoją obecność w branży jako odnosząca sukcesy fryzjerka, masz kilka podstawowych wskazówek, które staną się niezastąpione dla Twoich klientów.

Powinieneś mieć umiejętności we wszystkich technicznych aspektach włosów. Naucz się jak traktować i stylizować wszystkie tekstury włosów, abyś mogła obsługiwać wszystkie typy klientów.

Komunikacja jest kluczem do zatrzymania klienta. Podczas konsultacji, słuchaj uważnie, czego klienci chcą i czego potrzebują. Nie pozwól im opuścić swojego krzesła, dopóki nie będą zadowoleni. Jeśli nie będą zadowoleni, zaoferuj im bezpłatne utrwalenie włosów po powrocie.

Musisz nie tylko utrzymać swoich dotychczasowych klientów, ale także przyciągnąć nowych. Zaoferuj zniżki na rekomendacje, urodziny i pierwszych klientów jako zachętę. Możesz również promować swoje usługi na osobistej stronie internetowej lub na portalach społecznościowych.

Edukuj swoich klientów na temat produktów, których używasz i jak to pomoże im odtworzyć wygląd domu. Twoi klienci są bardziej skłonni do powrotu, jeśli kupią produkty, a większość salonów zaoferuje Ci prowizję.

Pracujesz w branży kosmetycznej, więc spójrz na tę część. Twoje włosy, makijaż i szafa powinny być wypolerowane i profesjonalne każdego dnia.

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz nosić na co dzień w salonie jest uśmiech! Bądź przyjazna i energiczna wobec swoich klientów. Nie mogą się doczekać, aby usiąść w Twoim fotelu.

Prowadzi zajęcia, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami. Możesz się założyć, że Twoi klienci będą pytać o te style, więc lepiej, żebyś mógł je realizować.

Jeśli naprawdę chcesz być udanym fryzjerem, zaczyna się to na długo przed uzyskaniem licencji kosmetologa. Zaczyna się od wyboru wysokiej jakości szkoły kosmetologii, która da Ci dobre podstawy w zakresie podstaw i cennych szkoleń praktycznych w pracy z prawdziwymi klientami. Właśnie to znajdziesz w Salonowych Akademiach Sukcesu!

Salon Success Academies posiada pięć lokalizacji na terenie Inland Empire Call of California, elastyczny harmonogram zajęć oraz pomoc finansową dostępną dla studentów, którzy się kwalifikują. Zadzwoń pod numer 1-877-987-HAIR (4247) lub wypełnij formularz, aby zaplanować wycieczkę szkolną!

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz