• kontakt@mojastrona.pl

Wskazówki dotyczące najgorętszych trendów fryzjerskich na jesień

Wskazówki dotyczące najgorętszych trendów fryzjerskich na jesień

Nadeszła jesień! Nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę, ale dlaczego nie odświeżyć całego swojego wyglądu? Nowa, świeża fryzura może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, by z impetem wkroczyć w jesień. Oto zestawienie najgorętszych jesiennych trendów fryzjerskich tego sezonu i wskazówki, jak je odtworzyć!

Tępe grzywki - Trend na grzywki nie jest niczym nowym, ale w ostatnim czasie nabrał on ostrego charakteru. Proste grzywki były tej jesieni na wszystkich wybiegach! Tępa grzywka może dodać krawędzi bardziej tradycyjnej fryzurze i podkreślić Twoje najlepsze cechy. Kluczem do uzyskania idealnej, tępej grzywki jest zachowanie jej cienkości. Jeżeli będzie zbyt gruba, przytłoczy Twoją twarz.

Retro Bouffants - Retro fryzury, które były popularne w latach 50-tych i 60-tych, powracają tej jesieni, ale w nowoczesnym wydaniu. Buffant, zwieńczony olśniewającą opaską lub lśniącą wstążką, był popularnym uczesaniem wśród projektantów podczas tegorocznego Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Aby odtworzyć tę fryzurę, zaczesz boki włosów do tyłu, a czubek głowy utapiruj, dodając jej objętości. Spryskaj je lakierem i upnij po bokach żelem oraz kilkoma wsuwkami.

Ciemny ombré - O ombré mówiliśmy już zeszłej jesieni, a teraz mówimy o nim ponownie. Ten trend w koloryzacji włosów nigdzie się nie wybiera! Jednak w tym sezonie jest on ciemniejszy, subtelniejszy i bardziej wyrafinowany. Zamiast dramatycznego przejścia od ciemnego do jasnego koloru, nowy ombré jest super delikatnym przejściem kolorystycznym.

Zgrabny, nisko osadzony kucyk - Kucyk to klasyczna fryzura na jesień, ale w tym roku, kucyk powinien być gładko zaczesany do tyłu i wypolerowany. Aby uzyskać taki wygląd, nałóż na włosy pomadę lub wosk w sprayu, aby ujarzmić kosmyki. Zrób głęboki przedziałek z boku za pomocą grzebienia o drobnych zębach, zbierz włosy w niskiego kucyka na karku i zwiąż gumką. Na koniec, dla utrwalenia i nadania połysku, spryskaj włosy lakierem.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz