• kontakt@mojastrona.pl

5 powodów, dla których powinieneś wziąć udział w konkursie Modern Barber Awards 2021

5 powodów, dla których powinieneś wziąć udział w konkursie Modern Barber Awards 2021

Wspaniała wiadomość: zgłoszenia do konkursu Modern Barber Awards 2021 są już otwarte! Ale jeśli zastanawiasz się, czy wziąć udział w konkursie, oto 5 powodów, dla których zdecydowanie powinieneś to zrobić. (A jeśli wiesz, że chcesz wziąć udział w konkursie, dlaczego nie zgłosić się przed ponownym otwarciem sklepów - przejdź tutaj, aby rozpocząć zgłoszenie).

 1. Są wyjątkowe. Modern Barber Awards to jedyna dedykowana platforma nagród w Twojej branży, gdzie możesz świętować zarówno swój sukces twórczy, jak i komercyjny.
 2. Każda kategoria jest odpowiednia dla każdego. Istnieje dziewięć kategorii, w których można zaprezentować swój błyskotliwy styl. Oto one w całej swojej okazałości.
  NOWA KATEGORIA: Bohater Społeczności
  Najlepszy zespół
  Najlepszy lider biznesu
  Najlepsze szkolenie
  Najlepsze doświadczenie klienta, sponsorowane przez PPL PRS
  Najlepsze wnętrze sklepu, sponsorowane przez Takara Belmont
  Najlepszy praktykant, sponsorowany przez Andis
  Najlepszy obraz fotograficzny
  Najlepszy fryzjer
 3. To nic nie kosztuje. Tak, dobrze przeczytaliście. Wejście jest całkowicie bezpłatne. Więc co masz do stracenia?
 4. To jest pretekst do imprezy. Finał 2021 Awards odbędzie się w niedzielę 4 lipca w Brighton. Bilety można kupić tutaj. Dlaczego nie zrobić z tego dwudniowej ekstrawagancji i nie zarezerwować biletów Early Bird na Barberfest w poniedziałek 5 lipca.
 5. To da Twojemu zespołowi zastrzyk energii po ciężkim roku. To był jeden z najtrudniejszych lat dla branży barberskiej, ale czy jest lepszy sposób na nagrodzenie siebie i/lub swojego zespołu za wytrwałość niż nagroda MB Award?

Nagrody Modern Barber Awards to szansa na pochwalenie się swoimi sukcesami, uczczenie branży i wsparcie swoich rówieśników. Więc zgłoś się, kup bilet, ruszaj... bo to jedna noc, która jest WSZYSTKIM o Tobie! Kliknij tutaj, aby wziąć udział. Termin upływa w piątek 23 kwietnia o godzinie 17.00.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz