• kontakt@mojastrona.pl

Najważniejsze wydarzenia z BarbersRide 2020

Najważniejsze wydarzenia z BarbersRide 2020

8 sierpnia banda szalonych, kochających zabawę, szalonych motocyklistów zebrała się razem na BarbersRide 2020, wyruszając w epicką podróż dookoła Wielkiej Brytanii, aby zebrać fundusze na organizację charytatywną dla dzieci Make-A-Wish. Oto najważniejsze wydarzenia!

W tym roku (czwartym) pojawiły się oczywiste wyzwania, ale wbrew wszystkiemu, 28 motocyklistów cieszyło się jazdą swojego życia, zawarło nowe przyjaźnie i zebrało bardzo potrzebne fundusze dla dzieci cierpiących na wyniszczające choroby.

BarbersRide 2020 był pięciodniową podróżą pełną przygód, koleżeństwa, fryzjerstwa, jazdy na rowerze i zbierania funduszy. Zjednoczeni we wspólnej pasji do rowerów i fryzjerstwa, załoga BarbersRide wsiadła na swoje koła, aby odbyć niezapomnianą podróż dookoła Wielkiej Brytanii, która pozostanie z nimi na całe życie. BarbersRide to pomysł grupy kumpli fryzjerów i motocyklistów - ich wspólna pasja do fryzjerstwa i motocykli była katalizatorem do zaplanowania corocznej 5-dniowej wyprawy po Wielkiej Brytanii.

Impreza zebrała już 39 tys. funtów dla londyńskich szpitali dziecięcych Great Ormond Street, Alder Hey w Liverpoolu oraz organizacji charytatywnej Make-A-Wish, a w tym roku pobiła swoje cele, zbierając obecnie ponad 16 tys. funtów i spodziewając się kolejnych datków!

Rzecznik prasowy BarbersRide mówi: "Make-A-Wish spełnia specjalne życzenia dla chorych dzieci, kiedy są one najbardziej potrzebujące i wnosi pozytywny nastrój i szczęście w czasach cierpienia. W tym roku było to ważniejsze niż kiedykolwiek, aby zebrać bardzo potrzebne fundusze dla organizacji charytatywnej."

Dalej wyjaśnił: "Obecnie mają ponad 2000 życzeń czekających na dzieci w całej Wielkiej Brytanii i chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby im pomóc."

BarbersRide są dozgonnie wdzięczni za niesamowite wsparcie ze strony naszych sponsorów, naszych zawodników i goszczących ich barber shopów, którzy byli niezwykle hojni i ciężko pracowali, aby zebrać fundusze, nawet gdy szanse były przeciwne.

Przejażdżka stała się tak samo związana z podróżą (w tym roku zapierające dech w piersiach widoki, gdy podróżowaliśmy przez Breckon Beacons były niewiarygodnie ożywcze i uziemiające), jak i z wieczorami spędzonymi w towarzystwie naszych rówieśników z branży w niektórych z najbardziej pożądanych salonów fryzjerskich w Wielkiej Brytanii. Po intensywnych i wyczerpujących podróżach przez piękne brytyjskie krajobrazy podczas jednego z najgorętszych tygodni w roku, motocykliści przybywali co wieczór na pełne akcji spotkania na świeżym powietrzu! Docenili gościnność w The Company Of Master Barbers Southport; 6 Hub, Llangollen; Bonds Barbershop, Bournemouth; The Heartbreak Club Barbershop, Leigh-On-Sea i Gilly's Barbershop, Baildon, którzy również niestrudzenie pracowali, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne.

Podziękowania należą się również kluczowym sponsorom imprezy: Captain Fawcett, Reuzel, Hard Grind, Barbicide oraz Eighty One Power Drink. Sponsorami towarzyszącymi byli: Wahl, Kent Brushes, Lind Harley Davidson i Upper Cut Deluxe.

Kredyty fotograficzne: Iain Crockart i Dave Brown

Czytaj dalej

Maski na twarz i przyłbice są teraz obowiązkowe

Najlepsze wskazówki TikTok dla fryzjerów

Fryzjerzy mogą oferować WSZYSTKIE zabiegi na twarz

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz