• kontakt@mojastrona.pl

Nowy wirtualny cash and carry rozpoczyna działalność w Salon Supplies

Nowy wirtualny cash and carry rozpoczyna działalność w Salon Supplies

Odwiedzający mogą teraz odbyć interaktywną wycieczkę po flagowym sklepie Salon Supplies w Southampton dzięki nowej wirtualnej usłudze cash and carry.

Uruchomiona w styczniu nowa wirtualna wycieczka po salonie mebli okazała się ogromnym sukcesem zarówno dla Salon Supplies, jak i ich klientów, a platforma odnotowała ponad 5000 wyświetleń w pierwszym miesiącu.

Dzięki pozytywnemu nastawieniu do obecnej interaktywnej wycieczki marka postanowiła rozszerzyć swoją ofertę cyfrową o niedawno odnowiony sklep cash & carry w Southampton. Klienci mogą teraz spacerować, robić zakupy i czytać więcej informacji na temat jednych z najlepszych profesjonalnych materiałów do pielęgnacji włosów i urody dostępnych w Wielkiej Brytanii.

Podobnie jak w przypadku wcześniej uruchomionej wycieczki po salonie meblowym, profesjonaliści będą mieli dostęp do obu wycieczek, w całym kraju, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez konieczności podróżowania.

Przy obecnych ograniczeniach i zamknięciach, z jakimi przemysł fryzjerski i kosmetyczny musiał się zmierzyć w ciągu ostatniego roku, ta nowa technologia jest ogromnym krokiem we właściwym kierunku. Od rozpoczęcia działalności w 1972 r. Salon Supplies stał się jednym z wiodących brytyjskich dystrybutorów profesjonalnych produktów fryzjerskich i kosmetycznych dla handlu z przyjaznym i kompetentnym zespołem obsługi klienta, 13 konsultantami sprzedaży i 9 sklepami na południu.

Cechy interaktywnej wycieczki to ...

Spacer dookoła: Odwiedzający mogą uzyskać 360-stopniowy widok na wszystkie oferowane marki.

Wirtualne zakupy: Chcesz złożyć zamówienie? Każda marka jest połączona z jej stroną na swojej stronie internetowej.

Informacje o produkcie: Wystarczy kliknąć na markę, aby uzyskać więcej informacji.

Nick Tyrer, kierownik ds. obsługi klienta w Salon Supplies powiedział: "Nasza nowa interaktywna wycieczka Cash & Carry Tour następuje po sukcesie naszego Wirtualnego Salonu Meblowego. To nowe oprogramowanie pozwala klientom, którzy wolą fizycznie chodzić i robić zakupy, na zrobienie tego online, bez potrzeby podróżowania. Łączy ono w sobie zarówno wygodę zakupów online, jak i przyjemność z ich przeglądania.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz