• kontakt@mojastrona.pl

Tom Chapman & James Beaumont na Keune True Beauty 2018

Tom Chapman & James Beaumont na Keune True Beauty 2018

W niedzielę 15 kwietnia ambasadorzy Keune, Tom Chapman i James Beaumont, wzięli udział w pokazie Keune True Beauty 2018 w fabryce Machine & Steel Works w Utrechcie w Holandii. Dwóch fryzjerów, piętnaście minut i publiczność składająca się z 2000 osób z 34 różnych krajów - jeśli nerwy wzięły górę nad Tomem lub Jamesem, nie było czasu, aby dać im się wykazać. Zwłaszcza w obecności czołowych nazwisk w dziedzinie fryzjerstwa, takich jak Ilham Mestour, Marriët Gakes, George Alderete, Roberto Tarla, Jean Baptiste Mazella i Dove Palmer. "To ogromne show, już przez sam rozmiar sceny i tłumu, a my byliśmy otoczeni przez jednych z najlepszych w branży", mówi Tom. "To wielkie przeżycie" - zgadza się James. "To cię popycha, sprawia, że czujesz, że żyjesz, to jest odważne".

Kluczowe decyzje dotyczące tego, jaki aspekt włosów zostanie pozostawiony na dwie lub trzy minuty dla każdego modela na scenie, zostały podjęte w piątek podczas przygotowań w Keune HQ. Tom został poproszony o zajęcie się męskim modelem z części pokazu Street Salon, jak również modelami J.M. Keune z 1922 roku. Trzy pozostałe modelki zostały przygotowane za kulisami w niedzielę rano, przed próbami i w końcu przed pokazem. Wszelkie nerwy zostały złagodzone przez otwierający pokaz film o tym, jak George Keune senior buduje swoją markę. "Keune sprawia, że czujesz się jak część rodziny" - mówi Tom. "Nieczęsto się to zdarza w przypadku dużych, międzynarodowych marek".

Dla swojego pierwszego modelu, Tom wykonał długie strzyżenie clipper z warstwami nałożonymi z przodu, używając Keune 1922 Premier Paste i Pomade do wykończenia. "Dodałem stopniowanie do tyłu włosów mojego drugiego modela, co zostało naśladowane na brodzie. Użyłem Keune 1922 Beard Oil i Beard Balm".

James podniósł włosy swojego pierwszego modela trzy tygodnie przed pokazem, aby stworzyć kontrast pomiędzy ciemnymi bokami a jaśniejszymi włosami na górze. "W dniu pokazu stonowałem włosy na kolor liliowej szarości i ściąłem boki, pozostawiając linię wagi po jednej stronie. Zachowałam strzyżenie na ostatnie dwie minuty na scenie, przechodząc od 1,5 do 0,5. Użyłem Premier Paste do wysuszenia włosów", mówi. "Dla mojego drugiego modelu, użyłem Pomade i grzebienia z szerokimi zębami, tworząc boczne przypalenia, które podążają za linią szczęki".

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz