• kontakt@mojastrona.pl

Wielokrotnie nagradzany Mike Taylor Education ogłasza ekscytującą współpracę z Gould Barbers

Wielokrotnie nagradzany Mike Taylor Education ogłasza ekscytującą współpracę z Gould Barbers

Mike Taylor Education i Gould Barbers ogłaszają dziś nowe, ekscytujące partnerstwo wraz z uruchomieniem pierwszej Akademii Szkoleniowej Barberingu, oferującej wysokiej jakości szkolenia dla praktykantów. Mike Taylor Education, niedawno wyróżniona nagrodą Modern Barber Award (MOBAA) za najlepsze

szkolenie, prowadzi już odnoszącą sukcesy akademię fryzjerską w Poole, w Dorset, oferującą szkolenia dla praktykantów, jak również prywatnie finansowane kursy NVQ i krótkie kursy. Darren i Leigh GouldGould

Barbers to szybko rozwijająca się sieć salonów fryzjerskich w Wielkiej Brytanii dzięki rozpoczętej w ubiegłym roku współpracy ze sklepami Tesco. Gould posiada obecnie dziewięć salonów fryzjerskich zlokalizowanych w sklepach Tesco, a kolejne zostaną otwarte jeszcze w tym roku. Autentyczna akademia fryzjerska z siedzibą w Kings Lynn, w stanie Norfolk, zostanie otwarta we wrześniu i początkowo będzie oferować szkolenia dla pracowników Gould Barber, a w przyszłości planuje się rozszerzenie oferty o prywatne kursy szkoleniowe i szkolenia dla innych uczniów. Leigh Gould, Dyrektor w Gould Barbers, powiedział: "Jesteśmy zachwyceni współpracą z Mike Taylor Education i otwarciem Great British Barbering Academy (Norfolk) w naszym rodzinnym mieście, King's Lynn. Doświadczenie i reputacja Mike'a w edukacji fryzjerskiej jest bezkonkurencyjna, a wraz z naszym szybko rozwijającym się portfolio sklepów, jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaoferować nowej generacji fryzjerów najwyższej klasy szkolenia w naszym dedykowanym obiekcie z możliwościami kariery. "

Mike Taylor

skomentował: "Zespół Mike Taylor Education jest zachwycony współpracą z Gould Barbers nad naszą drugą akademią szkoleniową. Razem będziemy w stanie zaoferować początkującym fryzjerom niezwykłe możliwości w zakresie edukacji i zatrudnienia.

Mamy nadzieję

na udane partnerstwo. "

Interserve Learning & Employment, główny dostawca dla Agencji Finansowania Edukacji i Umiejętności (ESFA), wspiera partnerstwo, zapewniając dodatkowe umiejętności i dodając wartość do realizacji praktyk. Amber Massey, Head of Hair, Beauty and Barbering w Interserve Learning & Employment, powiedział: "Cieszymy się na współpracę z Mike Taylor Education i Gould Barbers. Praktyki są fantastycznym sposobem na naukę, a dzięki wykorzystaniu Standardów Zawodowych Barbering, możemy zapewnić, że wszyscy praktykanci są przeszkoleni i wykwalifikowani do niezwykle wysokiego standardu, zapewniając jednocześnie branży barberingowej wybitne talenty."

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz