• kontakt@mojastrona.pl

5 fryzur Boba, które pokochasz w letnim spojrzeniu

5 fryzur Boba, które pokochasz w letnim spojrzeniu

Możliwe, że znasz słynną fryzurę boba. To krótkie, modelujące twarz arcydzieło lat dwudziestych XX wieku okazało się zwycięskie w historii. Niezależnie od tego, czy nosisz długie i falowane włosy, czy krótkie i kręcone, to właśnie takie fryzury bobowe pokochasz tego lata:

Ta wersja tradycyjnego boba jest po dzikiej stronie. Tępy odnosi się do Twoich włosów obciętych dookoła na tej samej długości, więc wygląda na to, że zaledwie kilka minut temu ścięłaś swoją grzywę. Tępy bob jest idealny do utrwalania włosów zniszczonych, ponieważ zdejmuje z nich jędrne końcówki i nie wymaga absolutnie żadnych warstw. Doskonale nadaje się do większości typów włosów, z wyjątkiem kręconych. Jeżeli masz włosy kręcone i chcesz wypróbować boba, zdecyduj się na ostrożnie ułożone warstwy.

Tego lata spróbuj boba - nie zawiedziesz się. Bangi to świetny sposób na odświeżenie wyglądu i zamaskowanie większego czoła. Możesz spróbować odważnego i dosadnego cięcia grzywek w poprzek, na szczycie brwi lub miękko i z boku.

Obwódka jest obcięta tuż nad ramionami, dzięki czemu końce włosów zwężają kość obojczyka. Fryzura ta jest również świetna dla osób o grubszych włosach, ponieważ stylista może użyć maszynki do golenia, aby nadać włosom bardziej nieważki wygląd. Fryzura ta jest idealna dla osób, które chcą mieć krótkie włosy, ale nie są jeszcze gotowe na drastyczną zmianę.

Przeciwieństwem tępego boba jest bob o teksturze. Jest on zdekonstruowany i miejscami nierówny, ale każdy jego kawałek jest skrupulatnie obliczony tak, by wypadł dokładnie w odpowiednim miejscu! Czy wiesz, że grzywki są wystylizowane na najdłuższe kawałki włosów? Stylizuj je za pomocą sprayu teksturowego lub lekkiej pianki. Aplikuj na lekko wilgotne włosy (wysuszone ręcznikiem) i wyciśnij je w górę - pozwól włosom wyschnąć.

Zwróć uwagę na boba A-Line. Włosy układają się z tyłu i stopniowo wydłużają się do przodu. Fryzura ta wygląda wspaniale, gdy są poskręcane, ale najlepiej wygląda, gdy są wyprostowane, co dodatkowo zwiększa ich dramatyzm. Fryzura ta jest idealna do wszystkich kształtów twarzy.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz