• kontakt@mojastrona.pl

Salon International 2020 bilety już w sprzedaży

Salon International 2020 bilety już w sprzedaży

Bęben proszę ... bilety na Salon International 2020 są już w sprzedaży! Wystawa odbędzie się w ExCeL London w dniach 10-12 października, więc zapisz daty w swoim kalendarzu.

Jedną z rzeczy, których nauczyliśmy się podczas blokady jest to, jak genialna jest branża w dzieleniu się edukacją, informacjami i poradami. Od seminariów online po dostosowanie edukacji do zamkniętej publiczności, zademonstrowaliśmy odporność naszej branży i jej zdolność do adaptacji.

To było kilka miesięcy pełnych wyzwań, a Salon International będzie pierwszym czasem, w którym będziemy mogli bezpiecznie spotkać się z przyjaciółmi i kolegami oraz zobaczyć najnowsze trendy, innowacje i premiery produktów.

Scena Modern Barber powróci triumfalnie wraz z takimi osobistościami jak Danny Robinson (compere extraordinaire), Mike Taylor i jego Great British Barbering Academy, Kevin Luchmun, Hairforce 1 team, Creswell Barber Co i wielu innych.

Oczywiście w tym roku wszystko będzie wyglądało nieco inaczej, ponieważ wprowadziliśmy szereg inicjatyw mających na celu zapewnienie bezpiecznego uczestnictwa.

Obejmują one niższą cenę biletów, ponieważ rozumiemy trudności finansowe, z jakimi boryka się branża, znacznie szersze przejścia, wejście na czas, aby rozłożyć przepływ odwiedzających, czujniki ciepła, aby sprawdzić temperaturę wszystkich uczestników, powszechną dostępność środków do dezynfekcji rąk, e-bilety do bezdotykowego wejścia i wiele więcej.

Aby zapoznać się z naszą pełną polityką COVID-19, proszę kliknąć tutaj.

Salon International 2020 będzie oferował inspirację i edukację, a także możliwość ponownego połączenia i zjednoczenia się, gdy branża ponownie się odrodzi. Więcej informacji na temat targów można znaleźć tutaj, a informacje o biletach tutaj.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz