• kontakt@mojastrona.pl

Czy będzie tendencja do włosów z kwarantanny?

Czy będzie tendencja do włosów z kwarantanny?

Każdy sezon przynosi ze sobą nowy zestaw trendów fryzjerskich i ten wiosenny sezon nie jest tu wyjątkiem. W czasie, gdy naród był pod kwarantanną, wiele osób stało się kreatywnych i innowacyjnych ze swoimi włosami. Rezultaty? Te nowe trendy w kwarantannie włosów:

Pierzaste końcówki mogą brzmieć jak styl prosto z lat 70., ale tak naprawdę odnoszą się do wyrosłych warstw. Odkąd profesjonalna fryzura od jakiegoś czasu nie wchodzi w grę, wiele osób pozwoliło swoim włosom odrosnąć i zakołysało naturalnymi falami. Magazyn Glamour mówi, że piórko jest w środku. Styl, który został zakołysany przez Jennifer Aniston w połowie 2000 roku, jest stylem sezonu kwarantanny.

Aby osiągnąć ten efekt, nawet przy krótszych włosach, podziel je na cztery części i zaplataj przed snem. Rano zdejmij warkocze i lekko spryskaj je wodą. Przebiegnij palcami po włosach, aby nadać im naturalne wykończenie.

Warkocze cieszą się dużą popularnością podczas kwarantanny, zwłaszcza wśród czarnych kobiet. Dzięki środkom zwiotczającym, trwałej ondulacji i wyplataniu włosów z obrazu, warkocze były kolejnym najlepszym rozwiązaniem. Niektóre z nich miały to szczęście, że warkocze zostały założone przed kwarantanną i nosiły ten styl przez zamknięcie. Artystka muzyczna Lizzo i gimnastyczka Simone Biles, by wymienić tylko kilka, pokazali swoje zamki na portalach społecznościowych.

Co możesz zrobić, gdy nie możesz mieć profesjonalnie ułożonych i farbowanych włosów? Nosić je naturalnie, siwe włosy i w ogóle. Ten trend pojawił się w przypadku niektórych osób, ponieważ nie mogą one farbować włosów. Dla innych, myśl o farbowaniu włosów na własną rękę wywołuje atak paniki, więc jedyną opcją jest siwizna. Celebryci, tacy jak Tamara Mowry i Sarah Silverman, objęli swoje srebrzyste pasma.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałbyś z różowymi włosami? Nie ma lepszego czasu na eksperymentowanie z kolorem włosów niż wtedy, gdy utknęłaś w domu, i to właśnie zrobiło wiele osób. Aktorka Anna Camp zaprezentowała ostatnio swój arbuzowy ombré, podczas gdy aktorka Sarah Michelle Gellar ma teraz różowe włosy w kolorze bubblegum.

Można śmiało powiedzieć, że "Sezon Buzzcuta" Lorde'a to hymn na temat włosów z kwarantanny. Buzzcut jest najlepszym wyborem dla mężczyzn, a także ostatnią deską ratunku dla wszystkich fryzjerów domowych, którzy próbowali i nie udało im się obciąć włosów. Wybrały go takie gwiazdy jak David Beckham, Cody Simpson, a nawet Pink.

W czasach takich jak te, chodzi o zabawę i kreatywność. Jeżeli jesteś kreatywną osobą, która lubi stylizować włosy, sprawdź program Kosmetologia na Akademii Sukcesu Salonowego. Zapewnimy Ci wiedzę, szkolenie, którego będziesz potrzebować, aby wejść w to nagradzające pole. Wszystkie nasze programy oferują teraz także zajęcia online, które pozwalają dostosować się do społecznych wytycznych dotyczących dystansu. Zacznij online. Skończyć na kampusie. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 877-987-HAIR (4247) już dziś.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz