• kontakt@mojastrona.pl

Czy widziałaś te gorące fryzury z jesiennego tygodnia mody?

Czy widziałaś te gorące fryzury z jesiennego tygodnia mody?

Jesienny tydzień mody w Nowym Jorku obfituje w momenty godne Insta, ale jak wiele z nich możesz odtworzyć bez spędzania godzin przed lustrem lub w salonie fryzjerskim? Oto zestawienie 5 najlepszych stylizacji, które możesz z łatwością przenieść z tegorocznego wybiegu do swojego codziennego życia w ciągu zaledwie kilku minut:

Zrezygnuj z przedziałka na bok i postaw na fryzurę z przedziałkiem na środku głowy i miękkimi falami, jak na pokazie Jeremy'ego Scotta. Fryzura ta jest niezwykle łatwa do wykonania i natychmiast doda Ci wyrafinowania. Po wzięciu prysznica, osusz włosy ręcznikiem. Następnie, nałóż na włosy spray lub piankę z solą morską i delikatnie rozprowadź ją na włosach. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, pozwól włosom wyschnąć na powietrzu, ale jeżeli Twoje włosy nie schną dobrze na powietrzu, wysusz je lekko suszarką. Dodaj włosom miękkości za pomocą lokówki bębnowej i utrwal fryzurę sprayem teksturyzującym.

Aby uzyskać ten efekt, wysusz kosmyki włosów znajdujące się najbliżej twarzy na zewnątrz. Dodaj objętości swoim odrostom, weź garść włosów z górnej połowy głowy, zaczesz je do góry i zwiąż w koka na wysokości ok. 5-7 cm od skóry głowy. Upnij kok za pomocą przezroczystej gumki i wsuwek. Ta fryzura jest idealna na randkę.

Dzięki Tomowi Fordowi, ta fryzura z wybiegów nie jest zwykłym końskim ogonem. Wykraczając o około centymetr poza normalny przedziałek, zbierz włosy z boku, aby odtworzyć look z wybiegów. Po zebraniu włosów na bok, powoli zaczesz je do tyłu, ale pamiętaj, aby kucyk był nisko osadzony, a następnie zwiąż go ciasno cienką gumką. Jeżeli Twoje włosy są zbyt krótkie, by je całkowicie zaczesać na bok, użyj wsuwek, które pomogą Ci je upiąć.

Kate Spade pokazała Ci, że mniej znaczy więcej. Na osuszone ręcznikiem włosy, dodaj im objętości stosując spray kontrolujący lub unoszący włosy u nasady. Ta stylizacja jest najlepsza dla osób o lekko kręconych włosach, ale wygląda świetnie na każdym.

Zapal swoją najlepszą fryzurę na plażę. Najlepiej zrobiły to modelki Gigi i Bella Hadid. Na wilgotne włosy nałóż na końcówki piankę. Gdy włosy wyschną, zacznij je upinać. Chcesz nadać objętości nieuczesanym włosom, które wyglądają jak świeżo wyciągnięte z wody. Aby uzyskać ten seksowny, zmierzwiony styl, użyj sprayu z solą morską. Uwielbiasz strzyc i układać włosy? Szkol się na kosmetologa z pomocą Akademii Sukcesu Salonu. Mamy sześć dogodnych lokalizacji kampusów w całym Inland Empire. Wypełnij formularz i zacznij swoją przyszłość już dziś!

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz