• kontakt@mojastrona.pl

5 łatwych w pielęgnacji letnich fryzur dla mężczyzn

5 łatwych w pielęgnacji letnich fryzur dla mężczyzn

Nadszedł czas, aby ściąć zimową grzywę, ale nie jesteś pewien, jaki styl wybrać. Nie martw się! Fryzjerzy szkolący się w Akademii Sukcesu Salon mają Cię pod opieką. Razem z Tobą znajdziemy fryzurę, która będzie dla Ciebie idealna. Ale sprawdź 5 gorących letnich fryzur dla mężczyzn i zdecyduj czy któraś z nich jest dla Ciebie odpowiednia.

Nie byłoby lata, gdyby ktoś nie zdecydował się na buzz cut. Czy jesteś na tyle odważny, by spróbować? Jeżeli Twoja głowa nie jest idealnie okrągła lub masz jaśniejsze włosy - nadal możesz nosić tę fryzurę. Upewnij się tylko, że ustawiłaś swoją maszynkę do strzyżenia powyżej 1 stopnia, aby Twoje włosy były nieco dłuższe. Ukryjesz w ten sposób niedoskonałości, a jednocześnie zapewnisz sobie fajny, letni wygląd.

Poproś fryzjera o stopniowe wygolenie włosów, bez golenia boków i tyłu. Podcięcie wygląda najlepiej, gdy jest stylizowane przy użyciu pasty, ponieważ jest ona tak elastyczna. Najpierw nałóż produkt na palce i potrzyj je o siebie, aby upewnić się, że produkt został równomiernie rozprowadzony. Przeciągnij lekko palcami po włosach jak grzebieniem i gotowe. Aby łatwo odświeżyć wygląd w ciągu dnia, po prostu przeciągnij palcami po włosach. Wystarczająco proste!

Ta fryzura sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów, ponieważ krótkie włosy z odrobiną ruchu wyglądają dobrze na prawie każdym. Fryzura z grzywką nie jest tak surowa jak buzz cut, ale nadal jest wystarczająco krótka, aby zapewnić Ci chłód w czasie letnich upałów. Taki wygląd najlepiej uzyskać pozostawiając krótkie włosy nieco dłuższe na czole, po bokach baków lub tuż za uszami - wybierz jedną, nie wszystkie, w przeciwnym razie Twoje włosy będą wyglądały jakby wymagały podcięcia! Gdy odwiedzisz swojego lokalnego fryzjera, upewnij się, że wiedzą oni, że NIE należy zwężać włosów aż do skóry. Chcesz być elastyczna.

Wciel się w rolę sędziego Maroon 5 i The Voice, Adama Levine'a, dzięki nowoczesnemu podejściu do wysokiej grzywki. Styl Adama jest swobodny na co dzień, ale wygląda na tyle dobrze, że jest gotowy na czerwony dywan. Ze względu na większą wysokość włosów, masz wiele możliwości stylizacji, ale pomada sprawdza się najlepiej!

Zapuszczasz włosy? Ta fryzura to świetny pomysł na fryzurę przejściową, gdy Twoje włosy nie są już tak krótkie, ale nie są jeszcze długie. Jest to niekonwencjonalna fryzura, w której włosy są jednej długości, upięte i pozostawione w nieładzie. Potrzebujesz co najmniej trzech centymetrów włosów, aby nadać fryzurze tekstury i wprowadzić do niej dużo ruchu.

Masz już wprawę w stylizacji męskich fryzur? Może nadszedł czas, aby rozważyć karierę fryzjera. Zaplanuj wycieczkę do szkoły, aby sprawdzić Salon Success Academy Barbering Program dzisiaj. Twoja wymarzona kariera może być tuż za rogiem w Kalifornii w naszych kampusach Upland i Riverside. Wypełnij formularz, aby rozpocząć teraz.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz