• kontakt@mojastrona.pl

Zdjęcia: Pięć najgorętszych fryzur na jesień.

Zdjęcia: Pięć najgorętszych fryzur na jesień.

Jesień to wspaniała pogoda dla włosów! Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć swój wygląd, czy szukasz nowych fryzur do wypróbowania na swoich klientkach, Salon Success Academies Beauty Buzz ma dla Ciebie najgorętsze fryzury tej jesieni.

Trendy we fryzurach na jesień 2011 to przede wszystkim delikatność, kobiecość i romantyzm. Z pewnością znajdziesz fryzurę, którą pokochasz, ponieważ istnieją wspaniałe opcje dla prawie każdego stylu.

Od krótkich po długie, od blondynek po brunetki, sprawdź wszystkie trendy fryzjerskie tej jesieni, klikając w poniższą galerię zdjęć. Jeśli przewiniesz je jeszcze niżej, znajdziesz proste wskazówki, jak samodzielnie odtworzyć te fryzury. Pamiętaj, aby wypróbowując te nowe fryzury, pstryknąć kilka zdjęć, dzięki czemu będziesz mogła umieścić je w swoim kosmetycznym portfolio!

Luźny warkocz: Aby stworzyć "łatwy, dziewczęcy" warkocz, nałóż żel na mokre włosy, aby je utrwalić, a następnie wysusz je, aby zachować ich teksturę. Przedziel włosy na środku głowy, a następnie zaplataj je zaczynając od karku, pozostawiając swobodne pasma z przodu.

Niski kucyk: Aby stworzyć bardziej gładką wersję kucyka, spryskaj suche, proste włosy sprayem, aby je przygotować i utrwalić. Zbierz włosy w niskiego kucyka na karku. Na koniec spryskaj włosy błyszczykiem.

Duże i efektowne: Aby stworzyć miękkie, przyjemne w dotyku fale, zacznij od wysuszenia włosów na gładko, a następnie przedziel je na środku. Używając jednocalowej lokówki, zakręć włosy od karku w dół. Rozczesz końcówki, aby nadać fryzurze tekstury i utrwal ją lakierem.

Falowany Bob: Fale to świetny sposób na utrzymanie boba w aktualnym i ciekawym stylu. Nałóż na włosy piankę, a następnie wysusz je. Podziel włosy na sekcje, a następnie użyj lokówki, aby stworzyć luźne, pół-luźne loki, zaczynając je kilka centymetrów od nasady. Spryskaj włosy lakierem, aby nadać im luźną, plażową teksturę.

Tępa grzywka: Grzywki tej jesieni są niechlujne, długie, pełne i płasko przylegające do głowy. Do stylizacji użyj produktu do rozczesywania i płaskiej szczotki. Podczas szczotkowania, kieruj suszarkę w dół w kierunku nosa, aby nie zaokrąglić grzywki i nie nadać jej zbyt dużej objętości. Wykończ fryzurę prostownicą.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz