• kontakt@mojastrona.pl

Prognoza wysyłki: gorące ręczniki i ostre golenie

Prognoza wysyłki: gorące ręczniki i ostre golenie

Szkocki przedsiębiorca Usman Mohammed i jego partnerka Arti Poddar już po raz drugi przekształcili kontener transportowy w salon fryzjerski. Pomysł na salon fryzjerski Guy & Beard narodził się po obejrzeniu przez parę programów telewizyjnych o domach zbudowanych z kontenerów transportowych i ich właścicielach pragnących żyć bez hipoteki.

Większość materiałów użytych w sklepie pochodzi z odzysku, recyklingu lub z drugiej ręki - na przykład do budowy półek użyto odzyskanego drewna z rusztowań. Celem pary jest otwieranie nowego salonu co trzy do sześciu miesięcy. W planach jest również uruchomienie programu praktyk zawodowych i akademii szkoleniowej.

Usman powiedział: "Przekształcanie kontenerów transportowych jest dla nas idealnym wyborem ze względu na ich trwałość i przystępność cenową. Planujemy kierować 24-godzinne Asdas i Tescos, jak pomysł jest zapewnienie wysokiej jakości usług w przystępnej cenie w dogodnej lokalizacji z bezpłatnym parkingiem," powiedział Usman. Dodał, że mają również na celowniku duże domy towarowe, takie jak Debenhams w Glasgow i na West Endzie.

Arti planuje wykorzystać umiejętności zdobyte w sektorze opieki, aby świadczyć usługi dla osób słabych i starszych. "Fryzjerzy Guy & Beard zostali przeszkoleni do pracy z klientami, którzy są słabi i starsi oraz z osobami cierpiącymi na demencję. Nasi fryzjerzy są również świetni i cierpliwi w stosunku do dzieci. Obcinamy włosy małym dziewczynkom, jak i chłopcom, a także oferujemy nitkowanie brwi zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet."

Guy & Beard zatrudnia obecnie sześciu pełnoetatowych pracowników i planuje wprowadzić na rynek własną gamę produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn na początku przyszłego roku.

FB @guyandbeard T @guyandbeard Insta @guyandbeard www.guyandbeard.co.uk.

Udostępnij: